JP HiFi - шаблон joomla Книги

(044) 227-83-75  |   (097) 571-01-11  |   (099) 324-34-99

Підбір фінансового персоналу

Співробітники компанії - це один з важливих елементів її потенціалу. За досягненнями фірми, результатами її роботи коштує не абстрактне ТОВ, ПАТ або ПТ, а конкретні люди. Але підібрати кваліфікований персонал не так просто. Це не товар на полицях супермаркету, який можна помацати, понюхати і прочитати його склад. Для виявлення фахівця потрібен час, яке не завжди є, адже часто вакансії потрібно закривати «вже на вчора».

Ніколи людина не буває так близький до досконалості, як при заповненні анкети на роботу. І в цих словах прихований істинний сенс. Щоб отримати бажане, кожен показує свої сильні сторони (найчастіше їх перебільшуючи) і приховує слабкі.

Наша аудиторська фірма "Максимум" допоможе Вам об'єктивно оцінити професійний рівень фахівця у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Адже хто ще зможе відчути і зрозуміти бухгалтера, фінансиста або податкового консультанта краще, ніж аудитор, який поєднує в собі всі ці функції. Досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування дозволяє за короткий термін за допомогою розроблених систем контролю рівня знань оцінити сильні і слабкі сторони кандидата у Вашій фірмі і дати йому незалежну об'єктивну оцінку.

Також ми спеціалізуємося на роботі компаній небанківського фінансового ринку. Це факторингові компанії, кредитні установи, кредитні спілки, ломбарди та інші фінансові компанії. Кандидат в таких компаніях повинен володіти не тільки загальним знаннями в галузі бухобліку та оподаткування, а й знати специфіку роботи та обліку у фінансовому секторі. Адже крім фінансової та податкової звітності фінансові компанії звітують також перед Держфінпослуг. А це вимагає наявності додаткових знань, якими кандидат повинен володіти на високому рівні.

Ми не аналізуємо особистісні якості, що не складаємо психологічний портрет, чи не оцінюємо наскільки кандидат впишеться в Вашу команду. Але ми можемо точно визначити наскільки він здатний виконувати ті чи інші функції в економічній сфері і наскільки відповідає його реальний рівень знань і досвіду заявленому в анкеті. Ми вже допомогли багатьом нашим клієнтам сформувати штат бухгалтерської служби. І якщо це питання актуальне для Вас, ми з готовністю допоможемо його вирішити.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, Ви можете надіслати заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язатися з нами за телефонами:

  • 0 (44) 227 83 75
  • 0 (97) 571 01 11
  • 0 (99) 324 34 99

Ми відповімо на всі Ваші запитання або організуємо зустріч у зручний для Вас час.