JP HiFi - шаблон joomla Книги

(044) 227-83-75  |   (097) 571-01-11  |   (099) 324-34-99

Обов'язковий аудит фінансової звітності проводиться на відміну від ініціативного на вимогу законодавства. Основною метою обов'язкового аудиту є підтвердження достовірності фінансової звітності підприємства або окремих її складових (наприклад, аудит формування статутного капіталу фінансових компаній). Аудит фінансової звітності може проводити тільки аудитор (фізособа- підприємець) або аудиторська фірма, яка внесена до реєстру аудиторів та аудиторських фірм. Обов'язковий аудит проводиться з таких підстав (стаття 8 Закону України «Про аудиторську діяльність»):

  • Підтвердження достовірності та повноти річної фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності акціонерних товариств, підприємств - емітентів облігацій, професійних учасників ринку цінних паперів, фінансових установ (факторингових компаній, кредитних установ, ломбардів, страхових компаній, кредитних спілок, інших фінансових установ), а також інших суб'єктів господарювання, звітність яких відповідно до законодавства України підлягає офіційному опублікуванню, за винятком установ та організацій, що повністю утримуються за рахунок державного бюджету;
  • перевірки фінансового стану засновників банків, підприємств з іноземними інвестиціями, відкритих акціонерних товариств (крім фізичних осіб), страхових і холдингових компаній, інститутів спільного інвестування, довірчих товариств та інших фінансових посередників;
  • аудит емітентів цінних паперів та похідних (деривативів), а також при отриманні ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів.
  • проведення аудиту є обов'язковим також в інших випадках, передбачених законодавством України (при здачі державними підприємствами в оренду цілісних майнових комплексів, приватизації, корпоратизації та інших змінах форми власності, при ліквідації підприємства або в процесі визнання підприємства банкрутом).

Аудиторська фірма "Максимум" внесена до реєстру аудиторських фірм, а також внесена в реєстр Нацфінпослуг . Багатий практичний досвід і знання в різних галузях економіки дозволяє нам проводити обов'язковий аудит фінансової звітності емітентів цінних паперів, аудит звітності акціонерних товариств, аудит фінансових компаній, кредитних установ, аудит ломбардів, аудит звітності кредитних спілок, інших фінансових установ, а також в інших встановлених законом випадках.

В рамках проведення обов'язкового аудиту наші співробітники можуть також надати звіт, який містить рекомендації щодо виправлення виявлених помилок і поліпшення системи контролю над урахуванням скоєних господарських операцій.

Вибравши ту чи іншу форму господарювання або займаючись підприємницькою діяльністю, при якій аудит є обов'язковою процедурою, важливо організувати проведення аудиту найбільш ефективно і безболісно для всіх його учасників. Довгострокове співробітництво з нашою аудиторською фірмою дозволить впровадити даний принцип і зробити аудит ефективним інструментом, що підвищує систему управління Вашого бізнесу.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, Ви можете надіслати заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язатися з нами за телефонами:

  • 0 (44) 227 83 75
  • 0 (97) 571 01 11
  • 0 (99) 324 34 99

Ми відповімо на всі Ваші запитання або організуємо зустріч у зручний для Вас час.